Jesteś w miejscu, którego szukałeś.

Dlaczego my?

Znamy prawo

Widzimy „duży obrazek”, rozumiemy, jak poszczególne regulacje łączą się ze sobą. Śledzimy zmiany. Uczymy się.

Rozumiemy biznes

Wiemy, że nasi klienci szukają efektywnych, praktycznych rozwiązań.

Dbamy, aby rekomendowane przez nas strategie były skuteczne, łatwe do wdrożenia i uwzględniały specyfikę klienta, dla którego pracujemy.

Komunikujemy się jasno

Rozumiemy to, o czym mówimy, więc potrafimy to prosto wytłumaczyć. Przedstawiamy konkretne wnioski i rekomendacje zamiast zawiłych analiz.

Zespół

Marta Karolczak-Judek

radca prawny

marta.karolczak@judek.com.pl

Marta Karolczak-Judek

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. Radca prawny od 2008 r. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz klientów korporacyjnych, w szczególności w zakresie prawa nieruchomości, sporów dotyczących inwestycji budowlanych oraz prawa spółek.

Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z zakresu mediacji.

Paweł Judek

radca prawny

pawel.judek@judek.com.pl

Paweł Judek

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz podyplomowych studiów z zakresu prawa europejskiego i prawa handlowego. Radca prawny od 2007 r. Autor ponad 100 artykułów prawniczych w prasie branżowej i periodykach naukowych. Prelegent na licznych szkoleniach oraz krajowych i międzynarodowych konferencjach transportowych. Prowadzi blog poświęcony prawu transportowemu: www.transportoweprawo.pl. Od wielu lat specjalizuje się w prawie transportowym i prowadzeniu sporów sądowych.

Izabela Górska-Machyńska

radca prawny, doradca podatkowy

izabela.gorska@judek.com.pl

Izabela Górska-Machyńska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Radca prawny od 2010 r. Doradca podatkowy od 2017 r. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz klientów korporacyjnych, w szczególności w zakresie prawa spółek, umów gospodarczych, podatkowego, pracy, sporów dotyczących inwestycji budowlanych oraz realizacji kontraktów handlowych.

Arkadiusz Bilicki

radca prawny

arkadiusz.bilicki@judek.com.pl

Damian Duczmal

radca prawny

dduczmal@dduczmal.pl

Dominika Flisiak

aplikant radcowski

dominika.flisiak@judek.com.pl

Joanna Jakubowska

radca prawny

joanna.jakubowska@judek.com.pl

Klaudia Maciejewska

radca prawny

klaudia.maciejewska@judek.com.pl

Paulina Robaszkiewicz-Strażyńska

adwokat

paulina.robaszkiewicz@judek.com.pl

Ewa Pietrzak

administracja

sekretariat@judek.com.pl

Kontakt

JUDEK. GÓRSKA. Radcy prawni.
Doradcy podatkowi. sp.p.

Stanisława Taczaka 13/5, 61-819 Poznań

61 8552279 / 602849158

sekretariat@judek.com.pl